Sala Bankietowa

Trivento oferuje przestronną, oryginalnie zaprojektowaną salę bankietową o powierzchni 290m². Gustowne i eleganckie wnętrza idealnie nadają się do organizacji wszelkich imprez okolicznościowych t.j. wesel, chrzcin, bankietów, bali, studniówek oraz innego rodzaju uroczystości rodzinnych, spotkań biznesowych i integracyjnych.

Imprezy Okolicznościowe

W sali bankietowej Trivento zorganizujemy wasze wymarzone wesela lub chrzciny. Istnieje możliwość indywidualnego dostosowania wystroju sali do potrzeb naszych gości. Mile widzimy wszelkie dodatkowe dekoracje i personalizacje sali na potrzeby imprezy.

 

Uwaga! Mamy jeszcze wolne terminy w roku 2019! Skontaktuj się z nami w sprawie  dobrania interesującej daty.

Potrawy

Każdą z naszych uroczystości upiększa suto zastawiony stół oraz aromatyczne, gustownie serwowane dania. Proponowane przez nas menu komponowane jest indywidualnie i dzięki temu najlepiej dostosowane do gustu Państwa oraz Państwa gości. Szeroka oferta kulinarna zawiera zarówno dania kuchni polskiej jak i potrawy regionalne.

Sala Mniejsza

Od niedawna obok dużej sali bankietowej, dostępna jest również mniejsza sala. Podczas imprez okolicznościowych nasi goście mają możliwość usadzenia w niej dodatkowych osób. W przypadku mniejszych uroczystości istnieje możliwość  zorganizowania jej właśnie tutaj. Mile widzimy wszelkie dodatkowe dekoracje i personalizacje sali na potrzeby imprezy.

Altana letnia

W okresie wiosenny i letnim udostępniamy naszym gościom altanę ogrodową. W ciepłe dni to idealne miejsce na  potkania przy grillu.  Zachęcamy do urządzania w niej imprez okolicznościowych na świeżym powietrzu. Wszyscy nasi goście, hotelu, restauracji lub sali bankietowej mają możliwość swobodnego z niej korzystania.

Wyśmienita zabawa, pyszne jedzenie i spokojny wypoczynek.