Wśród przyrody

Trivento to przede wszystkim bliskość przyrody i idealne miejsce na wypoczynek w pięknej okolicy. Usytuowanie pomiędzy Puszczą Knyszyńską i Biebrzańskim Parkiem Narodowym sprawia, iż jest idealnym miejscem do wycieczek rowerowych lub spacerów na łonie natury.

Zalew Koryciński

Nieopodal naszego kompleksu, po sąsiedzku rozpościera się widok na Zalew Koryciński. Latem jest to doskonałe miejsce do plażowania i spędzenia weekendu nad wodą z rodziną lub przyjaciółmi.

Wiatrak

Obok Trivento rozpościera swoje skrzydła zabytkowy wiatrak typu paltrak. Przez ostatnie dekady stał opuszczony. W 2006 roku gmina Korycin zakupiła wiatrak, został częściowo zrekonstruowany, częściowo pozostały odnowione elementy oryginalne. Następnie przewieziono go nad zalew w Korycinie, a huczne otwarcie nastąpiło 15 sierpnia 2010 roku. W środku mieści się izba regionalna, zawierająca eksponaty związane z regionem, obiekt jest przystosowany dla niepełnosprawnych, wokół utworzono miejsca parkingowe, wstęp wolny dla zwiedzających.

Zabytkowy Kościół

Zabytkowy kościół wznoszący się przy wjeździe do korycina to prawdziwy rarytas dla zwiedzających. Jego historia sięga roku 1601 za czasów Zygmunta III Wazy. Świątynia ucierpiała dotkliwie podczas I i II Wojny Światowej. Jednak została odrestaurowana i odbudowana. Dziś upiększa okolicę swoim ogromem i dostojnością. Punkt obowiązkowy dla odwiedzających!

Boiska Sportowe

Wszystkich wielbicieli sportu czeka miłe zaskoczenie. Tuż opodal naszego lokalu znajdują się w pełni funkcjonalne boiska do piłki nożnej, koszykówki oraz kort tenisowy.

Plac Zabaw

Chwilkę spacerem w kierunku rynku znajduje się wygodny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci wraz z miejscem do odpoczynku dla rodziców.

Rynek

Zapraszamy wszystkich odwiedzajacych do spacerów po naszym rynku. W jego centrum dumnie stoi pomnik Pani Truskawki. Jest symbolem  święta truskawki, które organizowane jest co roku w Korycinie.

Wyśmienita zabawa, pyszne jedzenie i spokojny wypoczynek.