Restauracja

Przestronna sala na wielu gości, przyjemna atmosfera i świetna obsługa sprawią, że w naszej restauracji spędzicie przyjemne i smaczne chwile. Zapraszamy na pyszne rodzinne obiady lub na nastrojowe kolacje we dwoje.

Bar

Nasz Bar Trivento to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy zgłodnieją w podróży czy to kierowców lub całych wycieczek autokarowych. Serwujemy pyszne obiady domowe bogate w produkty kuchni regionalnej.

Menu

W naszej restauracji przypomnicie sobie smak prawdziwej polskiej kuchni oraz odkryjecie walory kuchni regionalnej. Apetyczne menu skomponowane ze skarbów Podlasia zauroczy Wasze zmysły aromatem potraw.

Catering na słono

Trivento z chęcią przyrządzi i doradzi w wyborze idealnego menu, które uświetni zorganizowaną przez Państwa uroczystości – chrzciny, imieniny, urodziny, komunie, spotkania towarzyskie i plenerowe oraz spotkania biznesowe. Oferujemy szeroką gamę dań ciepłych, przystawek, zakąsek oraz sałatek. Polecamy Państwu również skorzystanie z naszej oferty dań regionalnych: własnych wyrobów wędliniarskich i garmażeryjnych, pierogów, kiszki i babki ziemniaczanej.

Catering na słodko

Oprócz klasycznych potraw oferujemy również usługę cateringu słodkiego w formie słodkich stołów. Ciasta, ciasteczka, torty i desery otulone obficie kolorowymi owocami  doskonale dopełnią uroczysty stół i zrobią wrażenie na gościach.

Wyśmienita zabawa, pyszne jedzenie i spokojny wypoczynek.